Zde může být text o autorovi
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

JDEME TAM ODKUD JINI UTIKAJI

 

Aktuality

Dne 26.10.2013 Probehne slavnostni předani noveho vozidla v JSDH KŘIŽANY dale viz odkaz . Hodne štesti s novou technikou . admin.

http://sbor-dobrovolnych-hasicu-krizany.webnode.cz/news/informace-pro-navstevniky/
Pozvanka:
Pozvánka: Výročí 145 let založeni jsdh Rynoltice
Chtěl bych vás pozvat na výročí jednotky a to 145 let založeni, určitě se přijďte podívat, protože se zřejmě jedná o jedno z posledních výročí tohoto sboru. Tato jednotka totiž pod vedením obce a novým velitelem spěje k zániku. Je velice smutné přihlížet jak vedení obce a SDH ničí mnohaletou práci starých členů hasičů. A to se ještě dalo říci Páni hasiči !!! Dělali to s láskou ,starali se o svěřenou techniku a majetek a to vše s úspěchem. Bohužel se jim za vše co pro obec a ostatní udělali dostalo jen pramálo úcty. Je opravdu smutné, že to co vlastními silami postavili a vybudovali, dnes nesmí ani navštěvovat. A tak větší část členů dobrovolně odešla od jednotky a ti kteří byli nepohodlní pro nové vedení byli rádoby intrikami vyřazeni. A tak není divu, že dnešní početní stav jednotky sčítá jen pár členů které v obci přezdívají THC tým. A z mého pohledu tento tým nesplňuje ani z části požadavky pro zařazení do Jpo III. O počtu ani nemluvě. Já sám jsem vyrůstal mezi hasiči po boku mého otce a starých HASIČÚ a to byli opravdu dobrovolní hasiči, pro které to bylo poslání. Dnes tomu tak bohužel není a sám nevím zda se má obec čím chlubit, nebo se raději stydět. Dnešní vedení obce i jednotky se chlubí a žije jen z toho, co tu pro ně zanechali staří hasiči. A proto se musím pozastavit nad tím, jak se vedení jednotky ohání morálním kodexem a předpisy, které sami nedodržují a obcházejí. Nepíši tento článek se záští proti někomu kdo nám ublížil, jen je mi smutno přihlížet jak se bortí něco co se dlouhá léta budovalo a pro co jiní dokázali udělat tolik. Dnes si toho bohužel nikdo nedokáže vážit. Tímto bych chtěl za sebe a svého otce poděkovat všem starým členům, kteří pomáhali budovat zázemí hasičů a pomáhali obci i při ochraně majetku občanů. Vlastimil Kvapil ml. Vlastimil Kvapil st.